Srpen 2009

Je tu new dess

22. srpna 2009 v 20:17 | ×.M0nu5hQ4♥ |  MY DIARY
Tagze je tu new dess a nevyraběla sem ho ja ae bude tu jen 3 dny pak sem dam jiný:

Doppelganger-TRU

22. srpna 2009 v 19:31 | ×.M0nu5hQ4♥
Doppelganger je Lařina dvojnice kterou stvořila Natla(Doppelganger je v češtině dvojník bo tak něco) Je to Lara s odstraněnýma chybama takže je štíhlejší. Za úkol dostala zničit Laru a pak zabit aj sebe. To se jí nepodařilo protže poslechla Laru že není už žádný otrok a nemusí nikoho poslouchat

aNkEtQaa Na dEss

21. srpna 2009 v 23:14 | ×.M0nu5hQ4♥ |  Ankety
TaGzE nEw AnKeTkA hLaVnĚ fOr My SBéé!Ae mUzOu HlASoVaT i OsTaTní...Je To AnKeTa o MéM dEssU.Já WiM nEjSU pRofIK nA dESSY vUbEC jE nEuMIm dElaM jEN Ty SUpEr ObYčEjnÉ...TaKžE pLsÍÍÍK moSinQoo HlAsUJtee!JO A MÁM NEW PŽEZDÍVKU!!!!!!!!!! ×.M0nu5hQ4♥ !!!!!!!!!!!!!!!!!TAKŽE SI MNĚ PŘEPIŠTÉÉ!!!!
Re16.3.2011-twl to se jsem si snad dělala srandu s tím písmem =D=D=D=D=D=D=D=D=D (směju se sama sobě =DDDDD)

Kontrola Sbé 4.

21. srpna 2009 v 9:33 | ×Dryad-M× |  MY DIARY
Je tu kontrola Sbé 4 !! Takže se všechny moje Sb zapište!!

Čas máte do příštího pátku 28.srpna do 16 hodin.
Nebudu to nikomu rozhlašovat na blog protože je to jenom celé o tom jestli SB na můj blog chodí nebo ne...Zdar

Designy

20. srpna 2009 v 15:50 | ×Dryad-M× |  MY DIARY
Tak tady je pár které sem jen tak skoušela podle barev :D..popravdě..moc se mi nelíbí a mám ho nastavený jen proto že sem tam něměla co dát XD a upzorňuju: ty fotky sem sama nafotila XD a designy nekopčit jen když vám to schválím XD stejně byje nikdo kopčit nechtěl
Orange design
Golden Design
Green Design
Ten je tu teď :D Pink design 1
Pink design2
Rainbow mystic design
Red design
Yellow dess

Blog má 2 roky :D

20. srpna 2009 v 11:52 | ×Dryad-M× |  MY DIARY
Můj blog mněl 14.srpna 2 roky XD :-D

Výbava pro pejsky a kočičky :) růžové

19. srpna 2009 v 12:10 | ×Dryad-M× |  MY DIARY
Přepravky,pelíšky,oblečky....

Vtipy

18. srpna 2009 v 19:08 | ×Dryad-M× |  Vtípky,blbinky ATdále.
Vtipy- kuk pod celý článek :)

Kvůi živočichům??STOP!!

18. srpna 2009 v 18:45 | ×Dryad-M× |  MY DIARY
Kožichy nosí krásná zvířata a oškliví lidé
Norci se bezradbě tlačí na straně své příliš malé klece. V jejich očích je patrný sstrach. Někteří panicky skáčí do výšky a snaží se dostat z klece. Jiní ztuhle kouší do podlážky, na které se kupí hromada výkalů. Ty se hemží červy... To je scéna, která se i přes protest ochránců zvířat odehrává na většině kožešinových farem v Německu. Nejhorší na tom je, že nošení pravých kožichů se dnes už tolik nekritizuje jako dřív.Hvězdy jko topmodelka Naomi Campbell, která se dřív zapojovala do petice proti nošení pravých kožešin, se dnes klidně objevuje v norkovém kožichu. Kožešina je na prvním místě modních žebříčků, být šik je prostě nejdůležitější...Tři čtvrtiny ze 40 milionů kožešinových zvířat, která jsou zabita kvůli výrobě kožichů, čepic a rukavic, jsou pěstovány na kožešinových farmách. Jde především o norky, llišky, tchoře, činčily a bobry. Jejich život je krátký: norci jsou zabíjeni ve věku 5-ti měsíců, lišky zhruba v 9-ti. Samičky mohou žít déle, aby se mohli starat o svoje mláďata. Neustálý neklid v příliš malých klecích a strach z chovatelů dohánějí zvířata k šílenství. Buď ztuhle a tiše hryžou klec nebo zběsile pobíhají z jednoho konce do druhého.Lišky jsou drženy v klecích po čtyřech. Klec má 100x100x100cm . Vězení norků a dalších zvířat jsou ještě menší. Norci, kteří mají klec 90x30x40cm musí stačit pro čtyři kusy. Norci zažívají peklo a mnohdy mrzačí sami sebe. Lišky, které jsou drženy v malém prostoru často začnou požírat sami sebe. Ale velikost klecí není jediný problém. Spousta klecí se nachází na volném prostranství a nejsou tak chráněni před nepřízní počasí. Horko je pro norky, kteří jsou zvyklí na zimu, velkým utrpením. V zimě naopak zvířata přimrznoou ke kovovým tyčím klece.
Jejich trápení ale nekončí, ani když je vedou na smrt. Protože farmářům jde jen o kožešinu, volí metody, kdy bude kožešina nejméně poničena. Malá zvířata jsou uzavřena až po dvaceti kusech do malé krabice nebo bedny. Do té je zavedena hadice, ze které proudí horký výfukový plyn z auta. Zvířata se otráví a udusí.Ale jedovatý plyn zvířata občas neusmrtí a tak se někdy stane, že jsou zaživa stahovány z kůže. Větší zvířata, jako třeba lišky, dostanou na tlamu kovový kroužek a do konečníku je jim strčena tyč. Zabije je vývod elektrického proudu. Existuje řada dalších příšerných metod- infekce jedu, zlomení vazu nebo smrt způsobená vysokým tlakem v plynové komoře.
Krása je relativní pojem a již od nepaměti
je známo, že ani ty nejdražší šperky
a kožichy neudělají z ošklivého člověka krásného.
Krása totiž vychází z krásné duše a krásnou duši
mají lidé, kterým bolest ostatních živých
tvorů není lhostejná. Mnoho lidí na světě
už pochopilo, že krása kožichů
je zaplacena bolestí a utrpením zvířat.
Přidejte se k nim.
Marta Kubišová
čestná členka Nadace na ochranu zvířat
to je hrůza :((↑↑

LOL XDD vite co ne...

17. srpna 2009 v 20:46 | ×Dryad-M× |  MY DIARY
......tohle už je poslední XD