Listopad 2010

Sněží...

30. listopadu 2010 v 17:59 | Iksaaw |  MY DIARY
Včerejší noc nám konečně napadl sníh a drží se doteď ale myslim že pokud nezačne sněžit zas tak roztaje...nevadí, napadne znovu =) Už s kámošema ze třídy plánujem výzdobu naší třídy takže v pátek dem nakoupit výzdobu do tesca =D Zdobit začnem v pondělí. Už se těšíííím =) Je to kraťoučký článek ale aspoň něco... koneckonců blog je přece zápisník a můžu si sem psat co chcu ;)
Jo a jinak asi půjdu dělat nový dess.

0.40Will-modely

20. listopadu 2010 v 18:33 | Iksaaw |  Will Vandomová
witch-will97

Tak to je moc!!!

19. listopadu 2010 v 15:26 | Iksaaw |  MY DIARY
Uběhlo pár měsíců a už je tady ZASE problém s kopírováním!!!!!! Prostě mě to se*e a netoleruju ani to že bloger který mi něco skopíroval je začátečník!!!!!!! Ale že si dovolí skopírovat celý článek i s textem????? za 1.text jsem psala já (to je vic jak jasné) a za 2. ten obrázek taky!!!!!!!!! Omggggggggggggggg lidiiiiiiiiii vzpamatujte see!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!





Historie mého seznámení s W.I.T.C.H.

17. listopadu 2010 v 13:58 | Iksaaw |  MY DIARY
Už hodně dávno mě napadlo že bych tento článek mohla napsat ale nikdy jsem si na to nevzpomněla =D Tak tady to je:

O této pětce jsem se dozvěděla v létě v roce 2006.
 Chodila jsem ještě do školní družiny a chodilo tam ještě hodně o rok starších holek...s jednou jsem se seznámila a ona tam začala nosit časáky W.I.T.C.H....já vůbec nechápala o co v tom časáku jde ale stejně mě to lákalo...Když sme šly spolu dom tak sme si o tom povídaly a pak si ně aj hrály...já chtěla být Cornelia ale to byla ona...já teda byla Will a úplně naživo si pamatuju co mě řekla"Né já su ta blonďatá ty budeš ta červenovlasá". Od té doby mě to neuvěřitelně chytlo a když jsem s mamkou jela do města tak sem si hned při první příležitosti koupila jedno číslo W.I.T.C.H.-13/06.Byl v něm jako dárek Dech času a mě se to hrozně líbilo. Po někalika týdnech jsem ho ale stratila a i po dlouhém hledání se mi ho nepodařilo najít.....
Od té doby si je pravidelně kupuju a už mi nesmí ujít ani jedno číslo =) taky vidíte jak jsem přišla k tomu, že Will je moje nej čarodějka =). 



Zima už je skoro tuuu

17. listopadu 2010 v 13:36 | Iksaaw |  MY DIARY
Taky se tak strašně nemůžete dočkat na zimu jako já??? Jeeeee já už se těšííím na sníh a na tu Vánoční atmosféru =))) =D Slyšela jsem že má tady nasněžit už příští týden ale o tom silně pochybuju...spíš bude pořádně pršat =DDNo jo a taky říkali že má byt letos pořádnáá zima a hodně sněhu...no nechme se překvapit =D
will

Jmenovka od hvezdicky13

17. listopadu 2010 v 11:33 | Iksaaw |  Ceny
Je krásná =)

A jinak nemáš zač děkovat  mě to baví spravovat blogy ;) =) Jo a udělala jsem si z ná klikačku


Nový stajl blogu je hotový!

16. listopadu 2010 v 20:38 | Iksaaw |  MY DIARY



Takže konečně je rekonstrukce hotová a jestli se vám něco nelíbí je to váš problém =D
  Z mého obyč blogu se stal magický diář do kterého si "lepím" obrázky W.I.T.C.H. =))

Rekonstrukce!

16. listopadu 2010 v 19:47 | Iksaaw |  MY DIARY
re


we

W.I.T.C.H. na obálce nákého časáku-moje výroba

14. listopadu 2010 v 21:51 | Iksaaw |  W.I.T.C.H.
Je to celé moje výroba takže NEKOPČIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
girls
Kéž by byly Witch ještě tak slavné =( =))

0.39Will-životopis

14. listopadu 2010 v 13:31 | Iksaaw |  Will Vandomová
Její celé jméno je Will Vandomová. Narodila se 19.ledna ve znamení Kozoroha. Will je hodně přátelská,nesmělá a uzavřená ale taky odvážná,odhodlaná a zodpovědná. Má smysl pro humor i když ho moc neukazuje. Je vůdčí typ ale sama to moc nepřiznává. Umí řešit problémy. Není příliš vysoká ale je štíhlá. Ráda nosí pohodlné oblečení jako džíny,mikinu a tenisky. V jejím šatníku však nechybí ani vysoké kozačky a sukně. Její oblíbený předmět je chemie.Nenávidí matematiku! Má taky ráda biologii a fyziku. Ve třídě je společně s Cornelií. Will závodně plave a vyhrála několik medailí. Sbírá plyšové žáby které zaplavily její na růžovo namalovaný pokoj. Ve svém pokoji má nejraději velké kulaté zrcadlo. Do Heatherfieldu se se svou mámou Susan přistěhovala když ji bylo 14 z Fadden Hills. S jejím pravým otcem se Susan rozešla a nyní bydlí s učitelem dějepisu kterého Will nesnášela-Dean Collins. Narodil se jim malý William kterého Will zbožňuje. Není to její vlastní brácha ale Will ho bere jako vlastního. William je také magický jako Will. Miluje čokoládu kterou jí vždycky když je jí smutno. Nikdy není sama protože si může povídat s elektronickými přístroji díky svojí magii.Chodí s Mattem Olsenem i když jejich vztah už není takový co býval. Will Vlastní Srdce Kondrakaru ve kterém shromažďuje veškerou moc čarodějek a taky tu svou-Energii. Je z pětice nejsilnější. Její magickou zbraní jsou kuličky(bola).


Rodina

Susan je máma Will. Občas se hádají ale jinak si rozumí.Pracuje v kacelářích Simultech.

Thomas je Willin biologický otec. Chtěl si ji převzít do své péče ale Susan nakonec vyhrála.

Dean je Willin nevlastní otec-dřív ho nenáviděla ale teď si rozumí. Pracuje jako učitel.

William je nevlastní bráška Will a nedávno se narodil. Will ho má moc ráda.

Vztahy(částečně seriál)

Irma-Jsou to dobré kamarádky ale někdy se neshodnou v názoru.
Taranee-Nejlepší kamarádky a opravdu si rozumí.
Cornelia-Ze začátku se moc neshodovaly ale jsou z nich velmi dobré kamarádky.
Hay Lin- rády spolu blbnou a povídají si o různých věcech
Caleb-Opravdu dobří parťáci hlavně v boji. Vždy se shodnou a bojují si bok po boku za stejnou věc.Will mu vždy jako první přiběhne na pomoc. Jsou to dobří přátelé. Will byla první se kterou se Caleb seznámil.

will