Prosinec 2011

Domyslete si nadpis

25. prosince 2011 v 22:10 | Ayanari |  Blog-info
"Slzy...hrnuly se dívce do očí. Byly to slzy smutku, nenávisti a zklamání. Byly hořké jako kyselina, bylo jich tisíce.
Za každou ránu do srdce jedna slza.
Dívka potřebuje klid a ticho, ticho jenž jí poskytuje prázdná temná místnost a otočení klíčem...
Pomalu se schoulila do rohu pod otevřené okno, kterým proudil do místnosti chladný, horský vzduch. Brzy pocítila chlad, jenž ji mrazil až u srdce. Sevřené pěsti jakoby se snažili rozdrtit veškerou bolest.
Slzy stékaly proudem, beznadějně smyly všechno z dívčiných tváří. Vstala a hlavu si opřela o parapet. Ledový vítr, který přicházel od temného, černého lesa si pohrával s jejími vlasy, po chvíli měla pocit že jí slzy přimrzají k tvářím. Otevřela oči a zadívala se na noční oblohu plnou stříbrných hvězd, jež osvětlovaly třpytivé krystalky ledu na střeše.
Žádná naděje nepřichází, všechno je pryč...Všechno jakoby zamrzlo...
Poslední večer, poslední šance, která vyprchala...."

Tak, lenoši, pusťme se do čtení! :D (Nicméně je to trochu osobní článek, vážně nikoho do čtení nenutím :D)

Jistě je to docela zvláštní úvod článku, ale pochopíte...(sakra, mám novou klávesnici, na které nejsou popsané písmena s čárkama a háčkama, jejich psaní mi dělá neuvěřitelný problém ◣_◢)
Pardón, trochu odbočuju...
Je to asi rok, co jsem ten text nahoře psala, přesně do písmenka (a čárky samozeřejmě) popsané mé pocity po příjezdu z lyžáku. A takhle nějak se to táhlo po celý rok. Píšu to teď, protože se nám blíží konec toho zasraného *zase používá nadávky* roku 2011. Prostě konec, uzavřená kapitola. Co kapitola...celá knížka!
Nějak se mi podařilo nasbírat zkušenosti a dospěla jsem k tomu, že mě totálně vrtlo v palici, když jsem o něco (není podstatné o co) takového vůbec stála. Ne, vážně to k životu nepotřebuju.
Pravda je ale taková, že nikdo, opravdu NIKDO mě nezná natolik, aby věděl, že jejich život mě nezajimá, nezajimá mě co si o mě kdo myslí, nezajimá mě jejich názor. Dřív jsem nebyla taková a teď toho lituju...
Vzpomínky už jsem dávno zkrčila jak papír a hodila za záda.

Čauky :D

Po dlouhé době nový vzhled...

10. prosince 2011 v 18:37 | Ayanari |  MY DIARY
Asi po půlroce je tu nový design! Yay.
Dneska jsem se sním štvala celé odpoledne a celkem se mi líbí. Bohužel mi nikdy nešlo nastavování stránky, takže už zase jsou tam nějaké chyby, jako vždy.
Ještě musím nějak spravit pozadí komentářů, jestli teda někde najdu ten obrázek. :D
Noo, celkem krátký článek, ale aspoň něco když už nic. ¬‿¬

Ayanari

Moje první výtvory v PS

6. prosince 2011 v 19:01 | Ayanari |  Blog-info
Yaaay jsem tu nějak neobvykle často :D ^^
...
Z mého nekonečně dlouhého přemýšlení, co umístit na tento zpustlý blog se zrodil konečně nápad. Nom...co třeba téma PhotoShop?

Jednou s tím každý "graficky" založený bloger začne, možná stím začínal úplně od začátku grafikaření, ale já teprv od nedávna. Jo! Konečně jsem se pustila do Photoshopu! Asi po stopadesáté (za těch pár let co ho mám...mimochodem je to CS2, ale mě stačí, teď už mám CS7 jenže se mi nechce stahovat brushe a bez těch to stojí za prd :D) co jsem ho zapla mě konečně napadlo se podívat na návody "co a jak" a konečně jsem něco vytvořila.

Tohle je můj první výtvor ↑ :D
Tohle už je moje nejnovější tvorba (mě tak baví ty kouzlíčka ^^) Postavy na pictech jsou ze Sims. (které už ale stejně nehraju, fotky jsou nějakou dobu staré) Na druhém,třetím a čtvrtém obrázku je přidělané ještě pozadí. Původně to vypadalo jako na pátém obrázku-bílé zdi za postavou.
K pátemu obrázku-je na něm dole z poloviny uříznutý můj nick, který mám na svém druhém, vedlejším facebooku :D